Gizlilik Politikası

Araç kiralama yada kiralık araba sektöründe, olası uyulması gereken önemli  hususlardan en önemli olanı kişiye özel bilgilerin kullanımı; 

BODRUMTUR  ARAÇ KİRALAMA GİZLİLİK POLİTİKASI

Araç kiralama
Kişisel gizliliğinizi en ön planda tutar ve buna saygı duyar.
Bu sebeble bize vermiş olduğunuz bilgiler olan,isminizi,telefon numaranızı yada e-mail adresinizi 3.şahıslarla paylaşmadığımızı,ticari amaçla kullanmadığımızı ve bu bilgileri  koruduğumuzun sözünü verir. Bizimle paylaşmış olduğunuz bu özel bilgiler,size iyi,hızlı ve daha kaliteli hizmeti sunmak amacıyla tarafımızca kullanılır. Bu bilgiler,sizin rezervasyonunuzu yapmanız ve konfirme edilme aşamasındaki süreci hızlandırmakta,istek yada sorunlarınız olduğunda sizinle daha çabuk temasa geçmek ve cevap verebilmek  açısından yardımcı olmaktadır.
ONELLI  ,zaman zaman gerekli gördüğü durumlarda gizlilik politikası içeriklerini yenileyebilir yada değiştirebilir.

HANGİ BİLGİLERİ TOPLAMAKTAYIZ:
      1- Üye olmak istediğinizde  
      2- Rezervasyon yapmak istediğinizde
      3- İndirim veya kampanyalardan yararlanmak istediğinizde
      4- Soru ve görüş bildirimlerinizde vb.

BODRUMTUR  Araç Kiralama;
Vermiş olduğu oto kiralama ve benzeri hizmetlerin talepleri ve istekleri doğrultusunda,kendi bilgi bankasında kişisel bilgilerinizi toplanmaktadır.Bunlar isim,telefon numarası ve e-mail adresiniz şeklinde olabilir. Bilgilerin bilgi bankamızda toplanmasının avantajlarından yararlanmanız size:

      1- Kolay ve hızlı rezervasyon yapabilmeyi
      2- Rezervasyon önceliği ve indirimleri
      3- Fırsat ve kampanyalardan haberdar olmayı sağlamaktadır.

WEB SİTEMİZDEN YAPILAN REZERVASYON İŞLEMLERİ:
ONELLI rezervasyon esnasında isim ve iletişim bilgilerini toplar ve saklar.

GÜVENLİK
Web sitemizden rezervasyon yapmanız sırasında,kredi kartı bilgileriniz  SECURE SOCKET LAYER - SSL(Güvenli Soket Katmanı)iletişim yoluyle şifreli olarak iletilmektedir. Bu sistem sayesinde iletilen bilgiler şifrelenir ve güvenli sunucular dışında okunması engellenir.Sadece sistemimize özel giriş hakkı bulunan ve bu bilgileri gizli tutmak zorunda olan yetkili kişilerce erişilebilecek veritabanımız içersinde şifrelenir.Bu işlemden sonra kredi kartı,kimlik numarası,finansal bilgiler vb.artık bizim sunucumuzda saklanmamaktadır.

ÇEREZLERİN KULLANIMI:
Biz çerez kullanmıyoruz.


Yorumlarınızı Bekleriz